PRO TAPER Clamp On gripy - 1/2 Waffle - Neon/Orangeblack

-14%


PRO TAPER Výrobce: PRO TAPER. Kód produktu: P02555

590 Kč s DPH Běžná cena 690 Kč, Ušetříte 14% (100 Kč)

ks

PRO TAPER Clamp On gripy nabízí jedinečný komfort a lepší ovládání motocyklu.

Systém Clamp-On Grip System společnosti ProTaper, který využívá nejnovější technologie přilnavosti a tvarovací techniky, nabízí pohodlí a kontrolu tradičních rukojetí s výhodou rychlé a snadné instalace.Konstrukce eliminuje potřebu lepidla a bezpečnostního drátu, ale zajišťuje trvanlivý, neklouzavý výkon.

Exkluzivní, super-štíhlá rukojeť na straně spojky spojky nejenže minimalizuje vnější průměr uchopení, ale také poskytuje důležité oblasti reliéfu pro dlaně a konečky prstů. Výsledkem je zvýšené tlumení nárazů a vibrací oproti konkurenčním konstrukcím s pevným jádrem, což vede k výraznému zlepšení komfortu a ovládání motocyklu.

Povrch v místě uchopeníé využívá extra pružnou, lepkavou směs, která je hladce tvarována do vnitřního jádra. To poskytuje maximální pohodlí a trakci a zároveň zmírňuje tvorbu puchýřů. V oblastech příruby a koncových uzávěrů se používá pevnější materiál, který odolává poškození při nárazu a snižuje opotřebení.

Vlastnosti:
- snadná montáž a demontáž - nepotřebujete žádné lepidlo ani bezpečnostní drátek
- dvojitá směs pro vysoké pohodlí a odolnost
- levý grip (u spojky) má objímku, která po dotažení drží grip na řidítku a zabraňuje protočení gripu
-  součástí pravého gripu je trubka plynové rukojeti a výměnné příruby, v balení jsou příruby pro všechny 2T a 4T motocykly (gripy jsou univerzální pro všechny MX a ENDURO motocykly)

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!